Interjera uzkopšana

(Rāda 1 – 12 preces no 47 precēm)

Parādīt:

Universāls neitrāls tīrīšanas līdzeklis Buzil T560 Vario Clean Trendy, 1l

Apraksts:

Trīšanas līdzeklis ar patīkamu svaiguma aromātu. Ikdienas tīrīšanai jūtīgiem, ūdens izturīgiem materiāliem, virsmām un grīdām, resopāla durvis, logu rāmji, radiatori, plastmasas un stikla virsmas, akmens un flīžu grīdas. īpaši piemērots akrila stiklam, solārijiem, galda linolejam, alumīnijam un skolas tāfelēm. Viegli noņem taukainus traipus. Tīra ātri un efektīvi. Aizkavē traipu rašanos. Piešķir virsmai spīdumu bez īpašas žāvēšanas. Neatstāj švīkas. Augsts dispersijas efekts. Piemērots lietošanai ar augstspiediena iekārtu. Ādai labvēlīgs.
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 50ml/ 10l auksta ūdens, tīrīšanai ar augstspiediena iekārtu 1:5 līdz 1:10 ar ūdeni.

7.73 cena ar PVN

Ekoloģiskais stiklu tīrīšanas līdzeklis koncentrāts Planta P913, 1l

Apraksts:

Ekoloģiskais stiklu tīrīšanas līdzeklis – pielietojams trīšanai stikla, logu, logu rāmju, automašīnu logu un plastmasas virsmu tīrīšanai. Īpaši piemērots mušu atstātajiem traipiem. Lieliska tīrošā iedarbība. Neatstāj traipus. Piemērots tīrīšanai ar sliedi. Ātri žūst un neatstāj švīkas. videi draudzīgs. Eiropas ekomarķējums.
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 100ml/ 10l ūdens.

Brīdinājuma uzraksti:
H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu.

12.97 cena ar PVN

Ekoloģiskais stiklu tīrīšanas līdzeklis Planta P912 Buz Glass, 600ml

Apraksts:

Ekoloģiskais stiklu tīrīšanas līdzeklis pielietojams trīšanai spoguļiem, stikliem, logiem, logu un durvju rāmjiem, plastmasai, automašīnu logiem un citām spīdīgām virsmām. Lieliska tīrošā iedarbība, sevišķi piemērots taukainām nogulsnēm. Lielisks pret traipu efekts. Ātri žūst un neatstāj švīkas. videi draudzīgs. Eiropas ekomarķējums. Lietošana un dozācija: Gatavs lietošanai.

Brīdinājuma uzraksti:
H225 Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki.
H315 Kairina ādu.
H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu.

8.27 cena ar PVN

Stiklu tīrīšanas līdzeklis, koncentrāts Buzil G525 Window Master, 10l

Apraksts:

Stiklu tīrīšanas līdzeklis – Putojošs. Aromatizēts. Piemērots stikla izstrādājumu, logu, logu rāmju, rezopāla virsmu un autombīļu disku tīrīšanai. Ideāli notīra mušu atstātos traipus. Aizsargājošs efekts pasargā no ātras jaunu traipu veidošanās. Veido vienmērīgas un noturīgas mīkstas putas. Ātri nožūst un neatstāj traipus un švīkas. Neizmantot akrila virsmu tīrīšanai!
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 100ml/ 10L ūdens.

72.87 cena ar PVN

Stiklu tīrīšanas līdzeklis, koncentrāts Buzil G525 Window Master, 1l

Apraksts:

Stiklu tīrīšanas līdzeklis – Putojošs. Aromatizēts. Piemērots stikla izstrādājumu, logu, logu rāmju, rezopāla virsmu un autombīļu disku tīrīšanai. Ideāli notīra mušu atstātos traipus. Aizsargājošs efekts pasargā no ātras jaunu traipu veidošanās. Veido vienmērīgas un noturīgas mīkstas putas. Ātri nožūst un neatstāj traipus un švīkas. Neizmantot akrila virsmu tīrīšanai !
Lietošana un Dozācija: tīrīšanai ar rokām 100ml/ 10L ūdens.

8.17 cena ar PVN

Stiklu tīrīšanas līdzeklis Buzil G522 Profiglass, 600ml

Apraksts:

Stiklu tīrīšanas līdzeklis – Aromātisks. Gatavs lietošanai. Stikla virsmu tīrīšanai – spoguļiem, logiem, plastmasai un automašīnu stikliem. Ātri žūst un neatstāj nogulsnējumus, īpaši labi attīra taukainus traipus.

Brīdinājuma uzraksti:
H225 Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki.
H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu.
H315 Kairina ādu.

5.65 cena ar PVN

Stiklu tīrīšanas līdzeklis Buzil G522 Profiglass, 10l

Apraksts:

Stiklu tīrīšanas līdzeklis – Aromātisks. Gatavs lietošanai. Stikla virsmu tīrīšanai – spoguļiem, logiem, plastmasai un automašīnu stikliem. Ātri žūst un neatstāj nogulsnējumus, īpaši labi attīra taukainus traipus.
Brīdinājuma uzraksti:
H225 Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki.
H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu.
H315 Kairina ādu.

61.41 cena ar PVN

Universāls tīrīšanas līdzeklis uz citrāta bāzes Buzil G500 O Tens, 1l

Apraksts:

Universāls tīrīšanas līdzeklisneputojošs. Paredzēts visu ūdens noturīgu virsmu ikdienas un intensīvai tīrīšanai. Īpaši piemērots smalkgraudaina akmens, betona un porcelāna-akmens neglazētu flīžu kopšanai. Īpaši piemērots ikdienas kopšanai Tekstila segumiem un tapsējuma audumiem. Piemērots Akrila virsmu tīrīšanai. Tūlītēja tīroša iedarbība. Videi Draudzīgs. Ietilpst Erol uzkopšanas sistēmā.
Lietošana un dozācija: ikdienas tīrīšanai ar rokām 20-100ml/ 10L auksta ūdens, ar mazgājamo mašīnu 100-200ml/ 10L auksta ūdens, ar viendiska grīdu uzkopšanas iekārtu 100-1000ml/ 10L ūdens, tekstila virsmām ar izsmidzināšanas ekstrakcijas iekārtu 200-1000ml/ 10L ūdens, traipu izņemšanai no tekstila segumiem no 1:1 līdz koncentrātam.

8.36 cena ar PVN

Sārmains līdzeklis intensīvai tīrīšanai Buzil G433 Aktiv, 1l

Apraksts:

Sārmains līdzeklis intensīvai tīrīšanai – neputojošs. Ūdens un sārmu izturīgu virsmu, materiālu un grīdas segumu ikdienas un intensīvai kopšanai, plastmasas virsmām, durvīm, logu rāmjiem, apkures radiātoriem, akmens un flīžu grīdām. Ipaši piemērots marmora un akrila stikla virsmām. Lieliski notīra tauku un eļļas traipus.Eekonomisks lietošanā.
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 20-50ml/ 10L ūdens, ar mazgājamo mašīnu 50-100ml/ 10L ūdens.

Brīdinājuma uzraksti: H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu.

8.17 cena ar PVN

Ekoloģiskais stiklu tīrīšanas līdzeklis Sanitec Green Power Crystal, 750ml

Apraksts:

Stiklu tīrīšanas līdzeklis – hipoalerģisks. Gatavs lietošanai. Profesionāls universāls tīrīšanas līdzeklis logu, stiklu, spoguļu un hromētu virsmu tīrīšanai. Lieliski attīra tauku traipus, piešķir spīdumu un neatstāj švīkas. Ar antistatisku efektu. Sastāvs: attīrīts ūdens, virsmaktīvās vielas, izopropilspirts. Lietojot ekonomiski ļauj līdz minimumam samazināt ietekmi uz vidi. Sasalšanas temperatūra -6 C.

4.36 cena ar PVN

Stiklu universāls tīrīšanas līdzeklis Sanitec Crystal, 5l

Apraksts:

Stiklu universāls tīrīšanas līdzeklis – gatavs lietošanai. Aromatizēts. Paredzēts logu, stiklu, spoguļu un hromēto detaļu tīrīšanai. Virsmas paliek spīdīgas, neatstājot švīkas. Atbilst H.A.C.C.P. (apstiprināts izmantošanai pārtikas jomā). Sasalšanas temperatūra -6 C.

18.08 cena ar PVN

Stiklu tīrīšanas līdzeklis Sanitec Crystal, 750ml

Apraksts:

Stiklu tīrīšanas līdzeklis – gatavs lietošanai. Aromatizēts. Paredzēts logu, stiklu, spoguļu un hromēto detaļu tīrīšanai. Virsmas paliek spīdīgas, neatstājot švīkas. Atbilst H.A.C.C.P. (apstiprināts izmantošanai pārtikas jomā). Sasalšanas temperatūra -6 C.

3.95 cena ar PVN
Scroll To Top
Close
Close

Ienākt profilā

Reģistrēties

 • Pēc reģistrācijas sadaļā 'Mans profils' varēsiet norādīt adresi, uzņēmuma rekvizītus, kā arī mainīt paroli.
 • Parolei jāsatur vismaz 8 simboli
  Parolei jābūt vismaz 'Vidējs' stiprumam.
  Paroles drošums

  Jūsu grozs

  Close

  Grozs pagaidām ir tukšs.

  Apskatīt produktus