Santehnikas tīrīšanas līdzekļi

(Rāda 1 – 12 preces no 27 precēm)

Parādīt:

Ekoloģiskais universāls tīrīšanas līdzeklis Planta P950 Indumaster, 10l

Apraksts:

Ekoloģiskais universāls tīrīšanas līdzeklispH 13.
Neputojošs. Patīkams aromāts.
Pielietojams ikdienas un intensīvai tīrīšanai. Piemērots rūpniecisko teritoriju mazgāšanai: ražošanas zāles, iekraušanas zonas, auto darbnīcas, degvielas uzpildes stacijas. Universāla izmantošana visiem ūdens izturīgiem materiāliem, virsmām, grīdām un ražošanas iekārtām. Noņem stiprus eļļas un tauku traipus. Saudzīgs materiāliem pie augstas tīrīšanas spējas. Ātri sadalās – Piemērots pārtikas rūpniecībā.
Lietošana un dozācija: ikdienas tīrīšanai ar rokām 50-100ml/ 10l ūdens, intensīvai tīrīšanai ar rokām 100-1000ml/ 10L , ar mazgājamo mašīnu 50-200ml/ 10L ūdens, ar viendiska iekārtu 100-1000ml/ 10L ūdens, ar augstspiediena iekārtu 1:5 līdz 1:10 ūdens.

58.25 cena ar PVN

Nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis Buzil G507 Buz Metasoft, 600ml

Apraksts:

Nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis  – pH 3. Visām pret skābi noturīgām virsmām.
Lietot neatšķaidītu.
Spēcīgs nerūsējošā tērauda tīrītājs. Noņem cieši pielipušus netīrumus un tauku atlikumus. Aizvāc apsūbējumu no nerūsējošā tērauda virsmām un ierīcēm. Rada ūdeni atgrūdošu efektu. Pielietojams Pārtikas Nozarē.

21.50 cena ar PVN

Virsmu tīrīšanas, pulēšanas līdzeklis Buzil G505 Metapol, 600ml

Apraksts:

Virsmu tīrīšanas, pulēšanas līdzeklis  – pH 9.
Piemērots visu spēcīgi notraipītu vai noskrambātu virsmu un priekšmetu tīrīšanai un uzkopšanai , no cēlmetāla, niķeļa, keramikas, misiņa, bronzas, vara, hroma, eloksāla, elektriski oksidēta alumīnija, plastmasas, stikla, nerūsējošā tērauda izlietnēm, plītīm. Īpaši keramiskajām virsmām, alumīnija un eloksāla rāmjiem.
Nesatur sārmus, skābes-saudzējošs tīrāmajām virsmām.
Izcilas eļļas un tauku traipu šķīdināšanas spējas, piešķir skaistu mirdzumu. Notīra kaļķu nogulsnes. Ar Pārtikas Produktiem Savienojamas smaržvielu piedevas. Universāls pielietojums. Nekaitīgs ādai.

16.48 cena ar PVN

Skābi saturošs tīrīšanas līdzeklis Buzil G461 Buz Contracalc, 1l

Apraksts:

Skābi saturšs tīrīšanas līdzeklis pH  – 0,5-1.
Putojošs. Bez krāsvielām un aromatizētājiem.
Piemērots sadzīves elektronikas atkaļķošanai. Baseinu tīrīšanai. Sanitāro telpu, vannas istabu un pārtikas nozarēs telpu tīrīšanai.
Visu skābju izturīgu materiālu un virsmu tīrīšanai mitrās telpās. Ideāli piemērots kaļķa nogulšņu pamat tīrīšanai un intensīvai tīrīšanai no nerūsējošā tērauda izstrādājumiem.
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 100ml/ 10l ūdens, ar viena diska mašīnu 200ml-1l/ 10l ūdens, ar putu pistoli 1:5 līdz 1:10 ar ūdeni, ar augstspiediena iekārtu 1:5 līdz 1:10 ar ūdeni.

10.24 cena ar PVN

Universāls tīrīšanas līdzeklis uz spirta bāzes Sanitec Sanialc, 750ml

Apraksts:

Universāls tīrīšanas līdzeklis pH – 10,5.
Aromatizēts. Gatavs lietošanai.
Ātri žūstošs tīrīšanas līdzeklis uz spirta bāzes ūdens izturīgu virsmu tīrīšanai un attaukošanai. Piemērots plastmasas virsmu, galdu, datoru, TV ekrānu, flīžu, vannas istabu, automašīnu salonu virsmu kopšanai. Virsmas pēc apstrādes nav papildus jāskalo ar ūdeni. Neatstāj švīkas.
Lietošana: izsmidziniet līdzekli uz tīrāmās virsmas, vienmērīgi uzklājot ar tīru drānu līdz pilnīgai nožūšanai. Pirms lietošanas pārbaudiet virsmas izturību neredzamā zonā. Atbilst H.A.C.C.P. (apstiprināts izmantošanai Pārtikas jomā).

5.12 cena ar PVN

Nerūsējošā tērauda pulēšanas līdzeklis Sanitec S7 Steelpro, 500ml

Apraksts:

Nerūsējošā tērauda pulēšanas līdzeklis – pH 6.5.
Gatavs lietošanai.
Šķidrs pulēšanas līdzeklis, kas piemērots visa veida tērauda virsmu aizsardzībai un spodrināšanai (tērauda virtuves mēbeles, ledusskapja durvis, tvaika nosūcēji, trauku mazgājamās mašīnas, lifti u.c.). Rada aizsargslāni, neatstājot svītras, novērš traipu un kaļķakmens veidošanos uz apstrādātajām virsmām.
Lietošana: Izsmidziniet un vienmērīgi uzklājiet, izmantojot tīru drānu.
Atbilst H.A.C.C.P. (apstiprināts izmantošanai pārtikas jomā.

16.68 cena ar PVN

Tīrīšanas līdzeklis Cillit Bang Bathroom, 750 ml

Apraksts:

Vannas istabas tīrīšanas līdzeklis kaļķakmens, ziepju nosēdumu un citu netīrumu likvidēšanai. Piemērots izlietnēm, nerūsējoša metāla krāniem, vannām, tualetes podiem, dušas kabīnēm, flīzētām sienām, stikla izstrādājumiem. Likvidē netīrumus un ziepjakmeni. Piešķir virsmai svaiguma un jūras aromātu.
Līdzeklis uz virsmām veido aizsargslāni, kas nodrošina lielisku spīdumu un ļauj ilgāk saglabāt tīrību.
Uzmanību: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

6.34 cena ar PVN

Tīrīšanas līdzeklis Cillit Bang Power Cleaner Limescale, 750 ml

Apraksts:

Tīrīšanas līdzeklis Cillit Bang Power Cleaner Limescale & Shine ātrā laikā iznīcina kaļķakmens, ziepju putas, rūsu un netīrumus.
Cillit Bang tīra: izlietnes, vannas, tualetes, dušas kabīnes, flīžu sienas, keramikas grīdas, nerūsējošā tērauda jaucējkrānus, akrila un stikla virsmas. Piemērots lietošanai uz dažādām virsmām. Ērti lietojams.
Uzmanību: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

6.34 cena ar PVN

Sanitāro telpu tīrīšanas līdzeklis Acido, 1 l

Apraksts:

Sanitāro telpu tīrīšanas līdzeklis  Acido – vāji skābs mazgāšanas līdzeklis. Regulāri izmantojot novērš kaļķakmens nosēdumu veidošanos. Efektīvs arī cietā ūdenī.
Dozēšana: ikdienas lietošanai 5-20ml uz 5L ūdens, intensīvai mazgāšanai 25-50 ml uz 5L ūdens. Uz etiķetes ir Ecolabel marķējums.PH-1
Uzmanību: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā

4.32 cena ar PVN

Sanitāro telpu tīrīšanas līdzeklis Acido, 5 l

Apraksts:

Sanitāro telpu tīrīšanas līdzeklis Acido – vāji skābs mazgāšanas līdzeklis. Regulāri izmantojot novērš kaļķakmens nosēdumu veidošanos. Efektīvs arī cietā ūdenī.
Dozēšana: ikdienas lietošanai 5-20ml uz 5L ūdens, intensīvai mazgāšanai 25-50 ml uz 5L ūdens. Uz etiķetes ir Ecolabel marķējums.PH-1
Uzmanību: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā!

18.23 cena ar PVN

Ļoti skābs tīrīšanas līdzeklis mitrām telpām San Gel, 5 l

Apraksts:

Ļoti skābs tīrīšanas līdzeklis mitrām telpām. Koncentrētā veidā San Gel efektīvi likvidē kaļķakmens nogulsnes, bet atšķaidītā veidā tas ir piemērots mitru telpu ikdienas tīrīšanai. Lietošana: 2-10ml uz 1L ūdens.
Neizmantot līdzekli marmora un kaļķa virsmu tīrīšanai.
Uzmanību: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā!

18.31 cena ar PVN

Ļoti skābs tīrīšanas līdzeklis mitrām telpām San Gel, 1 l

Apraksts:

Ļoti skābs tīrīšanas līdzeklis mitrām telpām. Koncentrētā veidā San Gel efektīvi likvidē kaļķakmens nogulsnes, bet atšķaidītā veidā tas ir piemērots mitru telpu ikdienas tīrīšanai. Lietošana: 2-10ml uz 1 l ūdens.
Neizmantot līdzekli marmora un kaļķa virsmu tīrīšanai.
Uzmanību: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā!

4.57 cena ar PVN
Scroll To Top
Close
Close

Ienākt profilā

Reģistrēties

 • Pēc reģistrācijas sadaļā 'Mans profils' varēsiet norādīt adresi, uzņēmuma rekvizītus, kā arī mainīt paroli.
 • Parolei jāsatur vismaz 8 simboli
  Parolei jābūt vismaz 'Vidējs' stiprumam.
  Paroles drošums

  Jūsu grozs

  Close

  Grozs pagaidām ir tukšs.

  Apskatīt produktus