Trauku mazgāšanas tabletes trauku mašīnām

Rāda visas 7 preces

Parādīt:

Sāls trauku mazgāšanas mašīnai Sun Professional, 2 kg

Apraksts:

Sāls trauku mazgāšanas mašīnai Sun Professional aizsargā trauku mazgāšanas mašīnu, nepieļauj kaļķa nosēdumu veidošanos un nodrošina ideālu skalošanas rezultātu katrā mazgāšanas programmā.
Uzlabo ūdens plūsmu un mīkstina ūdeni, aizkavē aizsērējumu veidošanos mīkstinātāja tvertnē, labāka noturība pret mitrumu.

4.26 cena ar PVN

Skalošanas līdzeklis trauku mazgāšanas mašīnām Finish, 800 ml

Apraksts:

Skalošanas līdzeklis trauku mazgāšanas mašīnām. Skalošanas cikla laikā ēdiena un mazgāšanas līdzekļa paliekas var atkal nogulsnēties uz traukiem, atstājot uz tiem traipus.
Finish skalotājs ne tikai noskalo ēdiena atliekas, traipus un kaļķakmens nogulsnes, bet arī uzlabo trauku žāvēšanas procesu, pateicoties Quick dry ātrās nožūšanas sastāvam.

 

10.23 cena ar PVN

Skalošanas līdzeklis trauku mazgāšanas mašīnām Finish, 400 ml

Apraksts:

Skalošanas līdzeklis trauku mazgāšanas mašīnām. Skalošanas cikla laikā ēdiena un mazgāšanas līdzekļa paliekas var atkal nogulsnēties uz traukiem, atstājot uz tiem traipus.
Finish skalotājs ne tikai noskalo ēdiena atliekas, traipus un kaļķakmens nogulsnes, bet arī uzlabo trauku žāvēšanas procesu, pateicoties Quick dry ātrās nožūšanas sastāvam.

6.12 cena ar PVN

Trauku mazgājamās mašīnas tabletes Dimax All in One, 70 gab.

Apraksts:

Trauku mazgājamās mašīnas tabletes. Viss vienā satur trauku mazgājamās mašīnas sāli un skalošanas līdzekli. Atsvaidzina trauku mazgājamo mašīnu. Stikla aizsardzības formula, neatstāj svītras mazgātiem traukiem.
Ievietojiet vienu tableti dozēšanas kamerā un aizveriet, neplēsiet un neduriet foliju, kurā atrodas tablete, pēc katras lietošanas reizes aizveriet maisu. Brīdinājums: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Izraisa nopietnus acu bojājumus. Ja nonāk saskarē ar acīm: Piesardzīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Noņemt kontaktlēcas, ja tādas ir un ir viegli izņemt. Turpiniet skalošanu. Pēc apstrādes rūpīgi nomazgājiet rokas. Ja nepieciešama medicīniska palīdzība, turiet produkta trauku vai etiķeti pie rokas.

17.65 cena ar PVN

Trauku mazgājamās mašīnas tabletes Finish Classic, 110 gab.

Apraksts:

Trauku mazgājamās mašīnas tabletes. Spēcīgs mazgāšanas līdzeklis attīra pat grūti noņemamus netīrumus, un skalošanas un sāls funkcija garantē perfektu spīdumu. Tehnoloģiski modernas trauku mazgāšanas tabletes, efektīvi nomazgā, mīkstina ūdeni, nomazgā pat piekaltušus netīrumus un taukus, piešķir spīdumu traukiem un nerūsējošā tērauda piederumiem, aizsargā sudraba traukus un galda piederumus. Strādā pat zemā ūdens temperatūrā.

22.68 cena ar PVN

Trauku mazgājamās mašīnas tabletes Finish Powerball Ultimate ar citrona aromātu, 110 gab.

Apraksts:

Trauku mazgājamās mašīnas tabletes Finish Powerball Ultimate, izcilai tīrībai un spīdumam katru dienu, sākot no pirmās lietošanas reizes, ar citrona aromātu. Uzlabotais sastāvs ar Activelift tehnoloģiju efektīvi notīra visu veidu ēdiena paliekas, pat noturīgus 24 stundas piekaltušus traipus, bez iepriekšējas skalošanas. Kapsulas aizsargā un rūpējas par jūsu stikla traukiem un galda piederumiem, saglabājot to spīdumu pēc katras mazgāšanas. Nepārspējams sniegums pat ar par 15% mazāk ķimikāliju pēc svara nekā Finish Power. Nav jāizsaiņo, ar ūdenī 100% šķīstošu, vidē sadalošos apvalku. Satur kopjošus līdzekļus, kas palīdz aizsargāt stikla traukus no korozijas un spodruma zuduma. Šis produkts neaizsargā no mehāniskiem bojājumiem un neatjauno jau bojātus priekšmetus.

22.68 cena ar PVN

Trauku mazgājamās mašīnas tabletes Fairy Platinum All in One, 64 gab.

Apraksts:

Trauku mazgājamās mašīnas tabletes. Viss vienā satur trauku mazgājamās mašīnas sāli un skalošanas līdzekli. Atsvaidzina trauku mazgājamo mašīnu. Stikla aizsardzības formula, neatstāj svītras mazgātiem traukiem. Aizsargā trauku mazgājamo mašīnu. Iztīra un nepiesārņo filtru.
Lietošana: Ievietojiet vienu tableti dozēšanas kamerā un aizveriet, neplēsiet un neduriet foliju, kurā atrodas tablete, pēc katras lietošanas reizes aizveriet maisu.
Brīdinājums: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Izraisa nopietnus acu bojājumus. Ja nonāk saskarē ar acīm: Piesardzīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Noņemt kontaktlēcas, ja tādas ir un ir viegli izņemt. Turpiniet skalošanu. Pēc apstrādes rūpīgi nomazgājiet rokas. Ja nepieciešama medicīniska palīdzība, turiet produkta trauku vai etiķeti pie rokas

19.16 cena ar PVN
Scroll To Top
Close
Close

Ienākt profilā

Reģistrēties

 • Pēc reģistrācijas sadaļā 'Mans profils' varēsiet norādīt adresi, uzņēmuma rekvizītus, kā arī mainīt paroli.
 • Parolei jāsatur vismaz 8 simboli
  Parolei jābūt vismaz 'Vidējs' stiprumam.
  Paroles drošums

  Jūsu grozs

  Close

  Grozs pagaidām ir tukšs.

  Apskatīt produktus