Virtuves virsmu tīrīšanas līdzekļi

(Rāda 1 – 12 preces no 42 precēm)

Parādīt:

Ekoloģiskais universāls tīrīšanas līdzeklis Planta P950 Indumaster, 10l

Apraksts:

Ekoloģiskais universāls tīrīšanas līdzeklispH 13.
Neputojošs. Patīkams aromāts.
Pielietojams ikdienas un intensīvai tīrīšanai. Piemērots rūpniecisko teritoriju mazgāšanai: ražošanas zāles, iekraušanas zonas, auto darbnīcas, degvielas uzpildes stacijas. Universāla izmantošana visiem ūdens izturīgiem materiāliem, virsmām, grīdām un ražošanas iekārtām. Noņem stiprus eļļas un tauku traipus. Saudzīgs materiāliem pie augstas tīrīšanas spējas. Ātri sadalās – Piemērots pārtikas rūpniecībā.
Lietošana un dozācija: ikdienas tīrīšanai ar rokām 50-100ml/ 10l ūdens, intensīvai tīrīšanai ar rokām 100-1000ml/ 10L , ar mazgājamo mašīnu 50-200ml/ 10L ūdens, ar viendiska iekārtu 100-1000ml/ 10L ūdens, ar augstspiediena iekārtu 1:5 līdz 1:10 ūdens.

58.25 cena ar PVN

Nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis Buzil G507 Buz Metasoft, 600ml

Apraksts:

Nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis  – pH 3. Visām pret skābi noturīgām virsmām.
Lietot neatšķaidītu.
Spēcīgs nerūsējošā tērauda tīrītājs. Noņem cieši pielipušus netīrumus un tauku atlikumus. Aizvāc apsūbējumu no nerūsējošā tērauda virsmām un ierīcēm. Rada ūdeni atgrūdošu efektu. Pielietojams Pārtikas Nozarē.

21.50 cena ar PVN

Virsmu tīrīšanas, pulēšanas līdzeklis Buzil G505 Metapol, 600ml

Apraksts:

Virsmu tīrīšanas, pulēšanas līdzeklis  – pH 9.
Piemērots visu spēcīgi notraipītu vai noskrambātu virsmu un priekšmetu tīrīšanai un uzkopšanai , no cēlmetāla, niķeļa, keramikas, misiņa, bronzas, vara, hroma, eloksāla, elektriski oksidēta alumīnija, plastmasas, stikla, nerūsējošā tērauda izlietnēm, plītīm. Īpaši keramiskajām virsmām, alumīnija un eloksāla rāmjiem.
Nesatur sārmus, skābes-saudzējošs tīrāmajām virsmām.
Izcilas eļļas un tauku traipu šķīdināšanas spējas, piešķir skaistu mirdzumu. Notīra kaļķu nogulsnes. Ar Pārtikas Produktiem Savienojamas smaržvielu piedevas. Universāls pielietojums. Nekaitīgs ādai.

16.48 cena ar PVN

Skābi saturošs tīrīšanas līdzeklis Buzil G461 Buz Contracalc, 10l

Apraksts:

Skābi saturšs tīrīšanas līdzeklis pH – 0,5-1.
Putojošs. Bez krāsvielām un aromatizētājiem.
Higiēniskai pamattīrīšanai. Tūlītēja tīroša iedarbība.
Ierīču atkaļķošana. Baseinu tīrīšanai. Sanitāro telpu, vannas istabu un pārtikas nozarēs telpu tīrīšanai.
Visu skābju izturīgu materiālu un virsmu tīrīšanai mitrās telpās. Ideāli piemērots kaļķa nogulšņu pamat tīrīšanai un intensīvai tīrīšanai no nerūsējošā tērauda izstrādājumiem. Lieliski tīra akmens virsmas un dažādas faktūras flīzes. Notīra kaļķa, rūsas un ziepju nogulsnes. Koncentrētam produktam ir antibakteriāla iedarbība.

Lietošana un dozācija:
tīrīšanai ar rokām 100ml/ 10L ūdens, ar viena diska mašīnu 200ml-1L/ 10L ūdens,
ar putu pistoli 1:5 līdz 1:10 ar ūdeni,
ar augstspiediena iekārtu 1:5 līdz 1:10 ar ūdeni.

91.32 cena ar PVN

Stipri sārmains tīrīšanas līdzeklis Buzil G440 Perfekt, 10l

Apraksts:

Stipri sārmains tīrīšanas līdzeklis pH – 13-14.
Neputojošs. Aromatizēts.
Visiem sārmu izturīgiem materiāliem un virsmām. Apstiprināts izmantošanai pārtikas jomā.. Īpaši ieteicams darbnīcu grīdu tīrīšanai, rūpnieciskajiem objektiem un virtuvēm.
Šķīdina spēcīgus eļļas un tauku traipus, neveido daudz putu, nepieciešams mazās devās, piemērots izmantot automātiskās iekārtās.
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 50-200ml/ 10L ūdens, ar augstspiediena iekārtu 1:5 līdz 1:10 ar ūdeni, ar mazgājamo mašīnu 50-200ml/ 10L ūdens.

75.14 cena ar PVN

Stipri sārmains tīrīšanas līdzeklis Buzil G440 Perfekt, 1l

Apraksts:

Stipri sārmains tīrīšanas līdzeklis pH – 13-14.
Neputojošs – Aromatizēts.
Visiem sārmu izturīgiem materiāliem un virsmām. Apstiprināts izmantošanai pārtikas jomā. Iekļauts RK sarakstos. Īpaši ieteicams darbnīcu grīdu tīrīšanai, rūpnieciskajiem objektiem un virtuvēm. Šķīdina spēcīgus eļļas un tauku traipus, neveido daudz putu, nepieciešams mazās devas.
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 50-200ml/ 10L ūdens, ar augstspiediena iekārtu 1:5 līdz 1:10 ar ūdeni, ar mazgājamo mašīnu 50-200ml/ 10L ūdens.

8.40 cena ar PVN

Sārmains virtuves mazgāšanas līdzeklis Buzil G435 Bistro, 1l

Apraksts:

Sārmains virtuves mazgāšanas līdzeklis  – pH 13.
Ūdens un sārmu izturīgu virsmu, materiālu un grīdas segumu intensīvai kopšanai, nerūsējošā tērauda, stikla, flīžu, plastmasas un porcelāna virsmām. Piemērots virtuves plīts, virtuves ierīču, tvaika nosūcēju, pannu, katlu un trauku tīrīšanai.
Bez smaržvielām.
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 20-100ml/10L ūdens, tīrīšanai ar zemspiediena un augstspiediena iekārtām 1:5 līdz 1:10 ūdens, tīrīšanai ar putu pistoli 1:5 līdz 1:10 ūdens.

11.52 cena ar PVN

Ekoloģiskais attaukošanas, tīrīšanas līdzeklis Sanitec Green Power Ultra Degreaser, 750ml

Apraksts:

Ekoloģiskais attaukošanas, tīrīšanas līdzeklis10,5.
Gatavs lietošanai. Hipoalerģisks.
Universāls aromatizēts attaukotājs efektīvi novāc taukainus netīrumus, eļļu un piedegušas atliekas. Ideāli piemērots ēdināšanas uzņēmumiem, rūpniecībai, darbnīcām, birojiem, noliktavām, slimnīcām. Nelietot uz alumīnija, koka un caurspīdīgiem plastmasas materiāliem (polikarbonātiem, dušas kabīnēm u.c.).
Pirms lietošanas pārbaudiet virsmas izturību neredzamā zonā.
Produkta sastāva pamatā ir dabiskas izcelsmes virsmaktīvās vielas, kas nodrošina augstu rezultātu. Lietojot ekonomiski ļauj līdz minimumam samazināt ietekmi uz vidi. Atbilst H.A.C.C.P. (apstiprināts izmantošanai Pārtikas jomā).

5.53 cena ar PVN

Tīrīšanas līdzeklis krāsnīm, griliem Sanitec Fornonet, 750ml

Apraksts:

Tīrīšanas līdzeklis krāsnīm, griliem pH – 13,5.
Sārmains tīrīšanas līdzeklis, kas paredzēts tauku un piedegušas pārtikas atlieku noņemšanai.
Efektīvs pat zemā temperatūrā. Izmantošana: cepeškrāsnis, tvaika nosūcēji, grili, plītis, restes, iesmi, barbekjū, kamīnu stikls, kafijas automātu filtra turētāji u.c.
Nelietot uz alumīnija un vara virsmām. Izmantošanas veids: izsmidziniet neatšķaidītu produktu uz tīrāmām virsmām, ļaujiet dažas minūtes iedarboties, pēc tam noslaukiet ar sūkļa drānu un noskalojiet ar lielu ūdens daudzumu.
Lai iegūtu vēl labāku rezultātu, izmantojiet uz virsmām, kas joprojām ir siltas (50–60°C). Dozēšana: gatavs lietošanai. Atbilst H.A.C.C.P. (apstiprināts izmantošanai Pārtikas jomā).

8.55 cena ar PVN

Nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis Sanitec S6 Inox, 750ml

Apraksts:

Nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis pH – 2,5.
Gatavs lietošanai. Izsmidzināms tīrīšanas līdzeklis tērauda, nerūsējošā tērauda, vara, misiņa un alumīnija virsmu un trauku profesionālai tīrīšanai. Rūpīgi attīra virsmu no taukiem un kaļķakmens, nesaskrāpējot to un neatstājot svītras. Lietošana: Izsmidziniet, vienmērīgi uzklājiet, izmantojot tīru drānu, un atstājiet iedarboties.
Atbilst H.A.C.C.P. (apstiprināts izmantošanai pārtikas jomā).

7.63 cena ar PVN

Dezinfekcijas tīrīšanas līdzeklis ar citronu aromātu Sanitec Multi Activ Lemon, 750ml

Apraksts:

Dezinfekcijas tīrīšanas līdzeklis – pH 11.
Iznīcina 99,9% baktērijas, sēnītes un vīrusus. Universāls dezinficējošs attaukošanas līdzeklis uz spirta bāzes, gatavs lietošanai ar citonu aromātu.
Piemērots visu ūdens izturīgu virsmu un virsmu kas nonāk saskarē ar pārtiku dezinficēšanai. Izmantošanas veids: veicot ikdienas tīrīšanu, uzklājiet tieši uz apstrādājamās virsmas un pēc tam noslaukiet ar drānu vai papīru. Dezinficēšanai ļaujiet iedarboties vismaz 5 minūtes baktericīdai iedarbībai vai vismaz 15 minūtes.

6.87 cena ar PVN

Tīrīšanas līdzeklis keramikas plīts virsmām Sanitec S5 Induction Hobs, 500ml

Apraksts:

Tīrīšanas līdzeklis keramikas plīts virsmām pH 10,5.
Gatavs lietošanai.
Tīrīšanas līdzeklis keramikas un indukcijas plīts virsmu ikdienas tīrīšanai.
Rūpīgi un saudzīgi attīra, nesaskrāpējot un nematējot virsmu. Tīrīšanas līdzekļa sastāvā esošās aktīvās sastāvdaļas atvieglo taukainu un piedegušu netīrumu noņemšanu. Lietošana: Izsmidziniet uz apstrādājamām virsmām. Uzgaidiet dažas minūtes piedegušu netīrumu gadījumā. Noslaukiet ar mitru drānu vai sūkli un noskalojiet. Atbilst H.A.C.C.P. (apstiprināts izmantošanai pārtikas jomā).

5.62 cena ar PVN
Scroll To Top
Close
Close

Ienākt profilā

Reģistrēties

 • Pēc reģistrācijas sadaļā 'Mans profils' varēsiet norādīt adresi, uzņēmuma rekvizītus, kā arī mainīt paroli.
 • Parolei jāsatur vismaz 8 simboli
  Parolei jābūt vismaz 'Vidējs' stiprumam.
  Paroles drošums

  Jūsu grozs

  Close

  Grozs pagaidām ir tukšs.

  Apskatīt produktus