Paklāju kopšana un tīrīšana

Rāda visas 7 preces

Parādīt:

Paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Lideks – P, 5 l

Apraksts:

Koncentrēts līdzeklis, paredzēts ļoti netīru mīksto segumu un mīksto mēbeļu tīrīšanai ar rokām un putekļu sūcēju.
Piemērots transportlīdzekļu sēdekļu mīksto virsmu sadzīves traipu tīrīšanai. Novērš nepatīkamas smakas un iztīra audumu. Spēcīgs, neputojošs tīrīšanas līdzeklis, nebojā audumu krāsu.
Lietošana: mazgājošajam putekļsūcējam 50-100 ml uz 5 litriem ūdens (1-2 %). Mazgājot ļoti netīras virsmas var palielināt darba šķīduma koncentrāciju. Traipu tīrīšanai ar rokām 150-250 ml uz 1 litru ūdens (15-25 %).

19.20 cena ar PVN

Traipu tīrīšanas līdzeklis Taski Tapi Stain Remover 2, 750 ml

Apraksts:

Traipu tīrīšanas līdzeklis uz ūdens bāzes.piemērots vairumam zināmo traipu veidu tīrīšanai no paklājiem un mīkstajām mēbelēm. Īpaši efektīvs uz ūdens bāzes (sulas, kafija, tēja, tomātu mērce, vīns vai asinis) traipu tīrīšanai. Viegli lietojams un piemērots abiem gadījumiem – ārkārtas situācijās un priekšapstrādei. Drošs lietošanā visiem paklājiem. ONT tehnoloģija iznīcina nepatīkamo smaku molekulas un piešķir patīkamu aromātu.

18.37 cena ar PVN

Paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Taski Tapi Extract, 5 l

Apraksts:

Paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzeklis, kuru izmanto ar ekstrakcijas metodi. Ietverta jaunā ONT smaku neitralizēšanas tehnoloģija efektīvai smaku neitralizēšanai un ilgstošam svaigam aromātam.

44.51 cena ar PVN

Paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Taski Tapi Shampoo, 5 l

Apraksts:

Koncentrēts paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzeklis – šampūns vidējas intensitātes visu veidu paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanai. Ietver jauno ONT smaku neitralizēšanas tehnoloģiju efektīvai nepatīkamu smaku neitralizēšanai un ilgstoši noturīgam aromātam. pH: 6-7

52.40 cena ar PVN

Tīrīšanas līdzeklis paklājiem un mēbelēm Yplon, 600 ml

Apraksts:

Tīrīšanas līdzeklis paklājiem un mēbelēm lieliski noņem putekļus un netīrumus, kā arī iznīcina baktērijas. Līdzeklis atsvaidzina materiālus, kas pēc tīrīšanas kļūst pūkaini. Produktam ir patīkams, noturīgs aromāts.

5.92 cena ar PVN

Paklāju tīrīšanas līdzeklis Taski Tapi Spotex 1, 500 ml

Apraksts:

Paklāju tīrīšanas līdzeklis drošs vilnai. Piemērots visiem ūdens noturīgiem paklājiem. Ātra iedarbība ar īsu žūšanas laiku. Efektīvi noņem ūdenī nešķīstošus traipus, piemēram, eļļas, lūpu krāsas, apavu krēmu, tinti u.c. Paklāju tīrīšanas līdzeklis aerosola veidā uz šķīdinātāju bāzes.

15.59 cena ar PVN

Tekstila virsmu tīrīšanas līdzeklis Carpex Profi, 5 l

Apraksts:

Tekstila virsmu tīrīšanas līdzeklis. Mazputojošs un antistatisks mazgāšanas līdzeklis ar svaigu aromātu efektīvai netīrumu un traipu tīrīšanai. Piemērots dažāda tipa paklāju, tekstila virsmu, mīksto mēbeļu un automobiļu sēdekļu mazgāšanai ar mašīnu.
Darba šķīduma pH 9,5, Dozēšana: Paklājiem 50-500ml uz 5L ūdens, mēbelēm 50-250ml uz 5L ūdens.

25.92 cena ar PVN
Scroll To Top
Close
Close

Ienākt profilā

Reģistrēties

 • Pēc reģistrācijas sadaļā 'Mans profils' varēsiet norādīt adresi, uzņēmuma rekvizītus, kā arī mainīt paroli.
 • Parolei jāsatur vismaz 8 simboli
  Parolei jābūt vismaz 'Vidējs' stiprumam.
  Paroles drošums

  Jūsu grozs

  Close

  Grozs pagaidām ir tukšs.

  Apskatīt produktus