Profesionālie tīrīšanas līdzekļi

Rāda 10 preci

Parādīt:

Universāls neitrāls tīrīšanas līdzeklis Buzil T560 Vario Clean Trendy, 1l

Apraksts:

Trīšanas līdzeklis ar patīkamu svaiguma aromātu. Ikdienas tīrīšanai jūtīgiem, ūdens izturīgiem materiāliem, virsmām un grīdām, resopāla durvis, logu rāmji, radiatori, plastmasas un stikla virsmas, akmens un flīžu grīdas. īpaši piemērots akrila stiklam, solārijiem, galda linolejam, alumīnijam un skolas tāfelēm. Viegli noņem taukainus traipus. Tīra ātri un efektīvi. Aizkavē traipu rašanos. Piešķir virsmai spīdumu bez īpašas žāvēšanas. Neatstāj švīkas. Augsts dispersijas efekts. Piemērots lietošanai ar augstspiediena iekārtu. Ādai labvēlīgs.
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 50ml/ 10l auksta ūdens, tīrīšanai ar augstspiediena iekārtu 1:5 līdz 1:10 ar ūdeni.

7.73 cena ar PVN

Universāls tīrīšanas līdzeklis uz citrāta bāzes Buzil G500 O Tens, 1l

Apraksts:

Universāls tīrīšanas līdzeklisneputojošs. Paredzēts visu ūdens noturīgu virsmu ikdienas un intensīvai tīrīšanai. Īpaši piemērots smalkgraudaina akmens, betona un porcelāna-akmens neglazētu flīžu kopšanai. Īpaši piemērots ikdienas kopšanai Tekstila segumiem un tapsējuma audumiem. Piemērots Akrila virsmu tīrīšanai. Tūlītēja tīroša iedarbība. Videi Draudzīgs. Ietilpst Erol uzkopšanas sistēmā.
Lietošana un dozācija: ikdienas tīrīšanai ar rokām 20-100ml/ 10L auksta ūdens, ar mazgājamo mašīnu 100-200ml/ 10L auksta ūdens, ar viendiska grīdu uzkopšanas iekārtu 100-1000ml/ 10L ūdens, tekstila virsmām ar izsmidzināšanas ekstrakcijas iekārtu 200-1000ml/ 10L ūdens, traipu izņemšanai no tekstila segumiem no 1:1 līdz koncentrātam.

8.36 cena ar PVN

Sārmains līdzeklis intensīvai tīrīšanai Buzil G433 Aktiv, 1l

Apraksts:

Sārmains līdzeklis intensīvai tīrīšanai – neputojošs. Ūdens un sārmu izturīgu virsmu, materiālu un grīdas segumu ikdienas un intensīvai kopšanai, plastmasas virsmām, durvīm, logu rāmjiem, apkures radiātoriem, akmens un flīžu grīdām. Ipaši piemērots marmora un akrila stikla virsmām. Lieliski notīra tauku un eļļas traipus.Eekonomisks lietošanā.
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 20-50ml/ 10L ūdens, ar mazgājamo mašīnu 50-100ml/ 10L ūdens.

Brīdinājuma uzraksti: H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu.

8.17 cena ar PVN

Stipri sārmains tīrīšanas līdzeklis Buzil G440 Perfekt, 1l

Apraksts:

Stipri sārmains tīrīšanas līdzeklis pH – 13-14.
Neputojošs – Aromatizēts.
Visiem sārmu izturīgiem materiāliem un virsmām. Apstiprināts izmantošanai pārtikas jomā. Iekļauts RK sarakstos. Īpaši ieteicams darbnīcu grīdu tīrīšanai, rūpnieciskajiem objektiem un virtuvēm. Šķīdina spēcīgus eļļas un tauku traipus, neveido daudz putu, nepieciešams mazās devas.
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 50-200ml/ 10L ūdens, ar augstspiediena iekārtu 1:5 līdz 1:10 ar ūdeni, ar mazgājamo mašīnu 50-200ml/ 10L ūdens.

8.40 cena ar PVN

Sārmains virtuves mazgāšanas līdzeklis Buzil G435 Bistro, 1l

Apraksts:

Sārmains virtuves mazgāšanas līdzeklis  – pH 13.
Ūdens un sārmu izturīgu virsmu, materiālu un grīdas segumu intensīvai kopšanai, nerūsējošā tērauda, stikla, flīžu, plastmasas un porcelāna virsmām. Piemērots virtuves plīts, virtuves ierīču, tvaika nosūcēju, pannu, katlu un trauku tīrīšanai.
Bez smaržvielām.
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 20-100ml/10L ūdens, tīrīšanai ar zemspiediena un augstspiediena iekārtām 1:5 līdz 1:10 ūdens, tīrīšanai ar putu pistoli 1:5 līdz 1:10 ūdens.

11.52 cena ar PVN

Universāls tīrīšanas līdzeklis uz spirta bāzes Sanitec Sanialc, 750ml

Apraksts:

Universāls tīrīšanas līdzeklis pH – 10,5.
Aromatizēts. Gatavs lietošanai.
Ātri žūstošs tīrīšanas līdzeklis uz spirta bāzes ūdens izturīgu virsmu tīrīšanai un attaukošanai. Piemērots plastmasas virsmu, galdu, datoru, TV ekrānu, flīžu, vannas istabu, automašīnu salonu virsmu kopšanai. Virsmas pēc apstrādes nav papildus jāskalo ar ūdeni. Neatstāj švīkas.
Lietošana: izsmidziniet līdzekli uz tīrāmās virsmas, vienmērīgi uzklājot ar tīru drānu līdz pilnīgai nožūšanai. Pirms lietošanas pārbaudiet virsmas izturību neredzamā zonā. Atbilst H.A.C.C.P. (apstiprināts izmantošanai Pārtikas jomā).

5.12 cena ar PVN

Virtuves tīrīšanas līdzeklis koncentrēts Sanitec Grekol SS, 5l

Apraksts:

Virtuves tīrīšanas līdzeklispH 13.
Universāls koncentrēts tīrīšanas līdzeklis bez smaržas visa veida virsmu tīrīšanai. Lietošanai virtuvēs, ēdnīcās, pārtikas rūpniecībā un gaļas apstrādē. Īpaši piemērots virsmām, kas saskaras ar pārtiku, tai skaitā alumīnija virsmām
Dozēšana: 2-3 vāciņi/5L ūdens. Atbilst H.A.C.C.P. (apstiprināts izmantošanai pārtikas jomā).

26.10 cena ar PVN

Traipu tīrīšanas līdzeklis Taski Tapi Stain Remover 2, 750 ml

Apraksts:

Traipu tīrīšanas līdzeklis uz ūdens bāzes.piemērots vairumam zināmo traipu veidu tīrīšanai no paklājiem un mīkstajām mēbelēm. Īpaši efektīvs uz ūdens bāzes (sulas, kafija, tēja, tomātu mērce, vīns vai asinis) traipu tīrīšanai. Viegli lietojams un piemērots abiem gadījumiem – ārkārtas situācijās un priekšapstrādei. Drošs lietošanā visiem paklājiem. ONT tehnoloģija iznīcina nepatīkamo smaku molekulas un piešķir patīkamu aromātu.

18.37 cena ar PVN

Paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Taski Tapi Extract, 5 l

Apraksts:

Paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzeklis, kuru izmanto ar ekstrakcijas metodi. Ietverta jaunā ONT smaku neitralizēšanas tehnoloģija efektīvai smaku neitralizēšanai un ilgstošam svaigam aromātam.

44.51 cena ar PVN

Paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Taski Tapi Shampoo, 5 l

Apraksts:

Koncentrēts paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzeklis – šampūns vidējas intensitātes visu veidu paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanai. Ietver jauno ONT smaku neitralizēšanas tehnoloģiju efektīvai nepatīkamu smaku neitralizēšanai un ilgstoši noturīgam aromātam. pH: 6-7

52.40 cena ar PVN
Scroll To Top
Close
Close

Ienākt profilā

Reģistrēties

 • Pēc reģistrācijas sadaļā 'Mans profils' varēsiet norādīt adresi, uzņēmuma rekvizītus, kā arī mainīt paroli.
 • Parolei jāsatur vismaz 8 simboli
  Parolei jābūt vismaz 'Vidējs' stiprumam.
  Paroles drošums

  Jūsu grozs

  Close

  Grozs pagaidām ir tukšs.

  Apskatīt produktus