Tekstila virsmu kopšana un tīrīšana

Rāda visas 3 preces

Parādīt:

Universāls tīrīšanas līdzeklis uz citrāta bāzes Buzil G500 O Tens, 1l

Apraksts:

Universāls tīrīšanas līdzeklisneputojošs. Paredzēts visu ūdens noturīgu virsmu ikdienas un intensīvai tīrīšanai. Īpaši piemērots smalkgraudaina akmens, betona un porcelāna-akmens neglazētu flīžu kopšanai. Īpaši piemērots ikdienas kopšanai Tekstila segumiem un tapsējuma audumiem. Piemērots Akrila virsmu tīrīšanai. Tūlītēja tīroša iedarbība. Videi Draudzīgs. Ietilpst Erol uzkopšanas sistēmā.
Lietošana un dozācija: ikdienas tīrīšanai ar rokām 20-100ml/ 10L auksta ūdens, ar mazgājamo mašīnu 100-200ml/ 10L auksta ūdens, ar viendiska grīdu uzkopšanas iekārtu 100-1000ml/ 10L ūdens, tekstila virsmām ar izsmidzināšanas ekstrakcijas iekārtu 200-1000ml/ 10L ūdens, traipu izņemšanai no tekstila segumiem no 1:1 līdz koncentrātam.

8.36 cena ar PVN

Paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Lideks – P, 5 l

Apraksts:

Koncentrēts līdzeklis, paredzēts ļoti netīru mīksto segumu un mīksto mēbeļu tīrīšanai ar rokām un putekļu sūcēju.
Piemērots transportlīdzekļu sēdekļu mīksto virsmu sadzīves traipu tīrīšanai. Novērš nepatīkamas smakas un iztīra audumu. Spēcīgs, neputojošs tīrīšanas līdzeklis, nebojā audumu krāsu.
Lietošana: mazgājošajam putekļsūcējam 50-100 ml uz 5 litriem ūdens (1-2 %). Mazgājot ļoti netīras virsmas var palielināt darba šķīduma koncentrāciju. Traipu tīrīšanai ar rokām 150-250 ml uz 1 litru ūdens (15-25 %).

19.20 cena ar PVN

Tekstila virsmu tīrīšanas līdzeklis Carpex Profi, 5 l

Apraksts:

Tekstila virsmu tīrīšanas līdzeklis. Mazputojošs un antistatisks mazgāšanas līdzeklis ar svaigu aromātu efektīvai netīrumu un traipu tīrīšanai. Piemērots dažāda tipa paklāju, tekstila virsmu, mīksto mēbeļu un automobiļu sēdekļu mazgāšanai ar mašīnu.
Darba šķīduma pH 9,5, Dozēšana: Paklājiem 50-500ml uz 5L ūdens, mēbelēm 50-250ml uz 5L ūdens.

25.92 cena ar PVN
Scroll To Top
Close
Close

Ienākt profilā

Reģistrēties

 • Pēc reģistrācijas sadaļā 'Mans profils' varēsiet norādīt adresi, uzņēmuma rekvizītus, kā arī mainīt paroli.
 • Parolei jāsatur vismaz 8 simboli
  Parolei jābūt vismaz 'Vidējs' stiprumam.
  Paroles drošums

  Jūsu grozs

  Close

  Grozs pagaidām ir tukšs.

  Apskatīt produktus