Veļas pulveris

Rāda visas 6 preces

Parādīt:

Veļas mazgāšanas pulveris Onyx, 3 kg

Apraksts:

Veļas mazgāšanas pulveris Onyx Color ir efektīvs un ekonomisks veļas pulveris krāsainām drēbēm. Piemērots mazgāšanai ar rokām un visu veidu veļas mašīnām. Satur 2 fermentus; pareizi atlasītas vielas pulverī ļauj viegli tikt galā ar lielāko daļu traipu. Labi tiek galā ar netīrumiem jebkurā temperatūrā. Pulvera sastāvs satur ūdeni mīkstinošu un krāsu fiksējošu formulu. Aizsargā veļas mašīnu no katlakmens veidošanās, novēršot nepieciešamību izmantot papildu produktus. Tam ir ļoti patīkams, svaigs aromāts. Saglabā auduma krāsas. Neizraisa alerģisku reakciju un ir pilnīgi drošs jūsu ādai.

6.20 cena ar PVN

Universāls veļas mazgāšanas pulveris Owio, 10 kg

Apraksts:

Universāls veļas mazgāšanas pulveris Owio. Līdzeklis, kas piemērots visu veidu veļas mazgāšanai no 30°C līdz 95°C, izņemot vilnu un zīdu. Mazgāšanas līdzeklis maigi mazgā veļu, droši noņem netīrumus un atstāj veļu ar patīkamu smaržu. Mazgāšanas līdzeklis ir piemērots visu veidu veļas mašīnām un mazgāšanai ar rokām. Mazgāšanas līdzeklis ir bez fosfātiem.
Uzmanību:
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā!

13.54 cena ar PVN

Veļas mazgāšanas pulveris Ariel Color, 300 g

Apraksts:

Veļas mazgāšanas pulveris. Paredzēts krāsainas veļas mazgāšanai. Noņem visgrūtākos traipus un saglabā jūsu apģērba krāsu spilgtumu. Regulāra lietošana nodrošinās jūsu drēbēm ilgu laiku izskatīties lieliski, audums saglabās savu patieso krāsu pat pēc vairākām mazgāšanās reizēm. Šīs uzlabotais veļas mazgāšanas pulveris noņem traipus, aizsargā pret kaļķi, efektīvi mazgā veļu pie 20C grādiem. Ariel satur fermentus, kas efektīvi likvidē traipus, un kokvilnas auduma šķiedru sastāvdaļas neļauj traipam iekļūt uz auduma! 300 g līdzeklis paredzēts 4 mazgāšanas reizēm.

2.25 cena ar PVN

Veļas mazgāšanas pulveris Frosch Granatapfel, 1.35 kg

Apraksts:

Veļas mazgāšanas pulveris Frosch Granatapfel krāsainu audumu mazgāšanai, ideāli piemērots arī melniem audumiem – pielietojams mazgāšanai gan ar rokām, gan veļas mašīnās  Satur unikālu formulu, kuras pamatā ir granātābolu ekstrakti, pateicoties tam, noņem pat noturīgus traipus jau 20ºC līdz 60º temperatūrā, vienlaikus aizsargājot krāsas un saglabājot to spilgtās nokrāsas. Tas atstāj svaigu, maigu smaržu. Produkts ir ļoti efektīvs, ar to pietiek 18 mazgāšanas reizēm. Pateicoties koncentrētajai formulai līdzeklis iedarbojas labāk, īpaši zemā temperatūrā – ātri izšķīst ūdenī un labāk izskalojas.

8.33 cena ar PVN

Veļas mazgāšanas pulveris Omo Professional Color, 7kg

Apraksts:

Veļas mazgāšanas pulveris Omo Professional Color – maigs, fosfātus nesaturošs, efektīvs veļas mazgāšanas pulveris uz aktīvo vielu, ūdens cietības sekvestantu un vielu, kas aizsargā pret veļas kļūšanu pelēkai, bāzes. Tas ir pamata mazgāšanas līdzeklis, kas piemērots lietošanai gan mājsaimniecībās, gan veļas mazgātavās. Tas piemērots visa veida krāsainās veļas mazgāšanai. Nav piemērots smalkas veļas mazgāšanai. Pateicoties labi sabalansētajam virsmaktīvo vielu maisījumam līdzeklis teicami šķīdina taukainus un eļļainus netīrumus. Līdzekļa sastāvā iekļautas vielas, kas novērš netīrumu atkārtotu nogulsnēšanos uz veļas mazgāšanas procesa laikā. Omo Automat Color dozējams manuāli. Teicams rezultāts, mazgājot dažādu veidu traipus un netīrumus. Svaigs aromāts Dozēšanu skatīt dozēšanas tabulā, kas norādīta uz iepakojuma.

32.54 cena ar PVN

Veļas mazgāšanas pulveris baltai veļai Omo Professional White, 7kg

Apraksts:

Veļas mazgāšanas pulveris baltai veļai Omo – maigs, fosfātus nesaturošs, efektīvs veļas mazgāšanas pulveris uz aktīvo vielu, ūdens cietības sekvestantu bāzes. Īpaši piemērots medicīnas iestāžu un pārtikas rūpniecības veļas mazgātavām.
Labi izšķīst un izmantojams pulvera dozēšanas sistēmās. Piemērots arī veļas mazgāšanai ar rokām. Izmantojams visās mazgāšanas temperatūrās. Teicams rezultāts, mazgājot dažādu veidu traipus un netīrumus. Svaigs aromāts. Dozēšanu skatīt dozēšanas tabulā, kas norādīta uz iepakojuma.

35.30 cena ar PVN
Scroll To Top
Close
Close

Ienākt profilā

Reģistrēties

 • Pēc reģistrācijas sadaļā 'Mans profils' varēsiet norādīt adresi, uzņēmuma rekvizītus, kā arī mainīt paroli.
 • Parolei jāsatur vismaz 8 simboli
  Parolei jābūt vismaz 'Vidējs' stiprumam.
  Paroles drošums

  Jūsu grozs

  Close

  Grozs pagaidām ir tukšs.

  Apskatīt produktus