Veļas šķidrie mazgāšanas līdzekļi un kapsulas

(Rāda 1 – 12 preces no 14 precēm)

Parādīt:

Mazgāšanas līdzeklis krāsainai veļai Kastanis Color, 1 l

Apraksts:

Mazgāšanas līdzeklis krāsainai veļai automātiskajās veļas mašīnās. Saglabā auduma krāsas. Augstas mazgājošās īpašības. Nesatur nešķīstošas vielas. Perfektam rezultātam iesakām skalošanas laikā izmantot veļas mīkstināšanas līdzekli Dūna.

4.78 cena ar PVN

Veļas mazgāšanas līdzeklis Kastanis Efekts, 1 l

Apraksts:

Veļas mazgāšanas līdzeklis automātiskajās veļas mašīnās. Līdzeklis efektīvi iztīra apģērba traipus. Mazgāšanas līdzeklis padarīs Jūsu apģērbu tīru un svaigu.
Uzmanību:
H318 – Izraisa nopietnus acu bojājumus.

6.10 cena ar PVN

Mazgāšanas līdzeklis krāsainai veļai – mazgāšanai ar rokām Kastanis Classic, 1 l

Apraksts:

Mazgāšanas līdzeklis krāsainai veļai mazgāšanai ar rokām. Augstas mazgājošās īpašības. Perfektam rezultātam iesakām skalošanas laikā izmantot veļas mīkstināšanas līdzekli Dūna.

4.78 cena ar PVN

Veļas balinātājs bez hlora ACE Color, 1 l

Apraksts:

Veļas balinātājs automatiskām veļas mašīnām un mazgašanai ar rokām. Nesatur hloru. Līdzeklis, kas kopā ar veļas mazgājamo līdzekli efektīvi izņem grūti tīrāmos traipus, papildus arī dezindicē. Atjauno un saglabāt auduma krāsu. Paredzēts krāsainiem, baltiem un smalkiem audumiem. Piemērots gan kokvilnas, gan sintētiskiem audumiem.
Uzmanību:
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā

5.69 cena ar PVN

Veļas mazgāšanas līdzeklis kapsulās Ariel Color, 24 gab.

Apraksts:

Veļas mazgāšanas līdzeklis kapsulās. Paredzēts krāsainas veļas mazgāšanai. Lieliski noņem traipus pat mazgājot aukstā ūdenī. Saskaroties ar ūdeni, plēve izšķīst, atbrīvojot jaudīgas traipu noņemšanas tehnoloģijas, dziļai un efektīvai tīrīšanai.
Uzmanību:
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

13.43 cena ar PVN

Veļas mazgāšanas līdzeklis kapsulās Ariel Mountain Spring, 24 gab.

Apraksts:

Veļas mazgāšanas līdzeklis kapsulās. Lieliski noņem traipus pat mazgājot aukstā ūdenī. Saskaroties ar ūdeni, plēve izšķīst, atbrīvojot jaudīgas traipu noņemšanas tehnoloģijas, dziļai un efektīvai tīrīšanai.
Uzmanību:
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

13.43 cena ar PVN

Veļas mazgāšanas līdzeklis kapsulās Ariel All-in-1 Alpine, 45 gab.

Apraksts:

Veļas mazgāšanas līdzeklis kapsulās Ariel All-in-1 Alpine. Veļas kapsulām ir unikāls dizains ar vairākiem nodalījumiem, kas saglabā to sastāvdaļas stabilas un atdalītas līdz mazgāšanas procesa sākumam.
Uzmanību:
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā!

21.31 cena ar PVN

Veļas mazgāšanas līdzeklis kapsulās Ariel All-in-1 Color Touch of Lenor, 45 gab.

Apraksts:

Veļas mazgāšanas līdzeklis kapsulās – koncentrēts krāsainās veļas mazgāšanas Mūsdienīgā formula noņem traipus no krāsainiem audumiem, saudzējot krāsas. Mīkstina audumus, piešķirot tiem patīkamu, svaigu aromātu.
Nepieskarieties kapsulai ar mitrām rokām. Uz 4.5 kg sausas veļas ievietojiet 1 kapsulu veļas mašīnas cilindrā kopā ar veļu. Neizmantojiet vilnas un zīda apģērbu mazgāšanai. Līdzeklis nav paredzēts priekšmazgāšanai vai mazgāšanai ar rokām.

22.04 cena ar PVN

Mopu mazgāšanas līdzeklis Mop Tex Gel, 2 l

Apraksts:

Mopu mazgāšanas līdzeklis. Stipri koncentrēts gēla veida mazgāšanas līdzeklis, kas paredzēts mopu, mikrošķiedras lupatiņu un darba apģērba mazgāšanai veļas mašīnā 40-95C temperatūrā. Produkts nesatur balinātājus, ceolītus, fosfora savienojumus, krāsvielas un mīkstinātājus. Gēlu mazgāšanas laikā ir ļoti viegli izskalot, mopi iegūst apjomu un svaigu skatu.
Lietošanas pamācība: Ielejiet vajadzīgo daudzumu mazgāšanas želejas mazgāšanas pulvera atvilktnē.
Dozēšana: 10ml uz 1kg sausas veļas.
Sastāvs:
Anjonu virsmaktīvās vielas 5-15%, nejonu virsmaktīvās vielas 5-15%, poliakrilāti <5%, smaržviela (Limonene), konservants (Benzisothiazolinone).

15.59 cena ar PVN

Veļas mazgāšanas līdzeklis Woolite Pro Care, 3,6 l

Apraksts:

Veļas mazgāšanas līdzeklis piemērots smalkiem apģērbiem. Līdzekļa vienreizējā formula, pateicoties jaunajai Color Boost tehnoloģijai, atjauno apģērba krāsu, mazgāšana bez abrazīvām daļiņām pasargā drēbes no krāsas nodilšanas. Krāsu uztverošās sastāvdaļas aizsargā gaišās krāsas no sakrāsošanās.
Pievērsiet uzmanību:
P102 Sargāt no bērniem.
H319 Izraisa acu kairinājumu.
P302+P352 saskarē ar ādu: nomazgāt ar lielu ūdens/ziepju daudzumu.
EUH208 Satur 2-metilizotiazol-3(2H)-onu. Var izraisīt alerģisku reakciju.
P301+P312 norīšanas gadījumā: Sazinieties ar ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta.
P305+P351+P338 saskarē ar acīm: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes.
P501 Atbrīvoties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem/ reģionāliem/ starptautiskiem noteikumiem.

 

16.20 cena ar PVN

Veļas traipu tīrīšanas gēls Vanish Oxi Action White, 1 l

Apraksts:

Veļas traipu tīrīšanas gēls Vanish Oxi Action White. Ideāli piemērots baltās veļas attīrīšanai no traipiem, notīra pat vecos, ieēdušos un grūti notīrāmos traipus.
Lietošana:
Uzlejiet 2ml Vanish tieši uz traipa, lai tas būtu pilnīgi noklāts. Paberziet traipu. Atstājiet uz 10 minūtēm. Uzpildiet dozēšanas trauciņu kā norādīts Vanish mazgāšanas instrukcijā, un ievietojiet mašīnas mazgāšanas tvertnē. Mērcēšana: Uz 4L ūdens pievienojiet 100ml Vanish gēla. Baltas drēbes mērcējiet maks. 6 stundas. Krāsainas drēbes mērcējiet maks. 1 stundu. Pēc mērcēšanas mazgāt kā parasti ar mazgāšanas līdzekli un rūpīgi izskalot. Lai iegūtu labākus rezultātus, traipus pirms skalošanas paberzēt. Mazgāšana: Iepildiet mašīnas dozēšanas nodalījumā 100 ml Vanish gēla kopā ar veļas mazgāšanas līdzekli. Dozējiet mazgāšanas līdzekli kā parasti.
Uzmanību:
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā!

7.49 cena ar PVN

Veļas traipu tīrīšanas gēls Vanish Oxi Action Pink, 1 l

Apraksts:

Veļas traipu tīrīšanas gēls Vanish Oxi Action Pink traipu tīrīšanas līdzeklis jebkuru traipu likvidēšanai no baltās vai krāsainās veļas.
Lietošana:
Uzlejiet 2ml Vanish tieši uz traipa, lai tas būtu pilnīgi noklāts. Paberziet traipu. Atstājiet uz 10 minūtēm. Uzpildiet dozēšanas trauciņu kā norādīts Vanish mazgāšanas instrukcijā, un ievietojiet mašīnas mazgāšanas tvertnē. Mērcēšana: Uz 4L ūdens pievienojiet 100ml Vanish gēla. Baltas drēbes mērcējiet maks. 6 stundas. Krāsainas drēbes mērcējiet maksimums 1 stundu. Pēc mērcēšanas mazgāt kā parasti ar mazgāšanas līdzekli un rūpīgi izskalot. Lai iegūtu labākus rezultātus, traipus pirms skalošanas paberzēt. Mazgāšana: Iepildiet mašīnas dozēšanas nodalījumā 100 ml Vanish gēla kopā ar veļas mazgāšanas līdzekli. Dozējiet mazgāšanas līdzekli kā parasti.
Uzmanību:
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā!

7.49 cena ar PVN
Scroll To Top
Close
Close

Ienākt profilā

Reģistrēties

 • Pēc reģistrācijas sadaļā 'Mans profils' varēsiet norādīt adresi, uzņēmuma rekvizītus, kā arī mainīt paroli.
 • Parolei jāsatur vismaz 8 simboli
  Parolei jābūt vismaz 'Vidējs' stiprumam.
  Paroles drošums

  Jūsu grozs

  Close

  Grozs pagaidām ir tukšs.

  Apskatīt produktus