Virtuves iekārtu tīrīšanas līdzekļi

(Rāda 1 – 12 preces no 45 precēm)

Parādīt:

Ekoloģiskais universāls tīrīšanas līdzeklis Planta P950 Indumaster, 10l

Apraksts:

Ekoloģiskais universāls tīrīšanas līdzeklispH 13.
Neputojošs. Patīkams aromāts.
Pielietojams ikdienas un intensīvai tīrīšanai. Piemērots rūpniecisko teritoriju mazgāšanai: ražošanas zāles, iekraušanas zonas, auto darbnīcas, degvielas uzpildes stacijas. Universāla izmantošana visiem ūdens izturīgiem materiāliem, virsmām, grīdām un ražošanas iekārtām. Noņem stiprus eļļas un tauku traipus. Saudzīgs materiāliem pie augstas tīrīšanas spējas. Ātri sadalās – Piemērots pārtikas rūpniecībā.
Lietošana un dozācija: ikdienas tīrīšanai ar rokām 50-100ml/ 10l ūdens, intensīvai tīrīšanai ar rokām 100-1000ml/ 10L , ar mazgājamo mašīnu 50-200ml/ 10L ūdens, ar viendiska iekārtu 100-1000ml/ 10L ūdens, ar augstspiediena iekārtu 1:5 līdz 1:10 ūdens.

58.25 cena ar PVN

Tīrīšanas līdzeklis krāsnīm, griliem Buzil G576 BUZ Grillmaster, 600ml

Apraksts:

Tīrīšanas līdzeklis krāsnīmpH 14.
Putojošs. Piemērots visām sārmu izturīgām krāsnīm, plītīm, griliem un konvekcijas krāsnīm. Sertificēts pielietošanai pārtikas ražošanā.

7.82 cena ar PVN

Tīrīšanas līdzeklis krāsnīm, griliem Buzil G575 BUZ Grillmaster, 10l

Apraksts:

Tīrīšanas līdzeklispH 14.
Putojošs. Piemērots visām sārmu izturīgām krāsnīm, plītīm, griliem un konvekcijas krāsnīm. Notīra naftas, tauku un proteīna izdegumus kā arī pārtikas atlikumus kas palikuši pēc cepšanas un grillēšanas. Sertificēts pielietošanai pārtikas ražošanā.
Lietot tikai uz atdzisušām virsmām.
Lietošana un dozācija:
tīrīšanai ar rokām 250-1000ml/ 10l ūdens,
ar putu pistoli 1:3 līdz 1:5 ūdens.

105.89 cena ar PVN

Nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis Buzil G507 Buz Metasoft, 600ml

Apraksts:

Nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis  – pH 3. Visām pret skābi noturīgām virsmām.
Lietot neatšķaidītu.
Spēcīgs nerūsējošā tērauda tīrītājs. Noņem cieši pielipušus netīrumus un tauku atlikumus. Aizvāc apsūbējumu no nerūsējošā tērauda virsmām un ierīcēm. Rada ūdeni atgrūdošu efektu. Pielietojams Pārtikas Nozarē.

21.50 cena ar PVN

Virsmu tīrīšanas, pulēšanas līdzeklis Buzil G505 Metapol, 600ml

Apraksts:

Virsmu tīrīšanas, pulēšanas līdzeklis  – pH 9.
Piemērots visu spēcīgi notraipītu vai noskrambātu virsmu un priekšmetu tīrīšanai un uzkopšanai , no cēlmetāla, niķeļa, keramikas, misiņa, bronzas, vara, hroma, eloksāla, elektriski oksidēta alumīnija, plastmasas, stikla, nerūsējošā tērauda izlietnēm, plītīm. Īpaši keramiskajām virsmām, alumīnija un eloksāla rāmjiem.
Nesatur sārmus, skābes-saudzējošs tīrāmajām virsmām.
Izcilas eļļas un tauku traipu šķīdināšanas spējas, piešķir skaistu mirdzumu. Notīra kaļķu nogulsnes. Ar Pārtikas Produktiem Savienojamas smaržvielu piedevas. Universāls pielietojums. Nekaitīgs ādai.

16.48 cena ar PVN

Skābi saturošs tīrīšanas līdzeklis Buzil G461 Buz Contracalc, 1l

Apraksts:

Skābi saturšs tīrīšanas līdzeklis pH  – 0,5-1.
Putojošs. Bez krāsvielām un aromatizētājiem.
Piemērots sadzīves elektronikas atkaļķošanai. Baseinu tīrīšanai. Sanitāro telpu, vannas istabu un pārtikas nozarēs telpu tīrīšanai.
Visu skābju izturīgu materiālu un virsmu tīrīšanai mitrās telpās. Ideāli piemērots kaļķa nogulšņu pamat tīrīšanai un intensīvai tīrīšanai no nerūsējošā tērauda izstrādājumiem.
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 100ml/ 10l ūdens, ar viena diska mašīnu 200ml-1l/ 10l ūdens, ar putu pistoli 1:5 līdz 1:10 ar ūdeni, ar augstspiediena iekārtu 1:5 līdz 1:10 ar ūdeni.

10.24 cena ar PVN

Stipri sārmains tīrīšanas līdzeklis Buzil G440 Perfekt, 1l

Apraksts:

Stipri sārmains tīrīšanas līdzeklis pH – 13-14.
Neputojošs – Aromatizēts.
Visiem sārmu izturīgiem materiāliem un virsmām. Apstiprināts izmantošanai pārtikas jomā. Iekļauts RK sarakstos. Īpaši ieteicams darbnīcu grīdu tīrīšanai, rūpnieciskajiem objektiem un virtuvēm. Šķīdina spēcīgus eļļas un tauku traipus, neveido daudz putu, nepieciešams mazās devas.
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 50-200ml/ 10L ūdens, ar augstspiediena iekārtu 1:5 līdz 1:10 ar ūdeni, ar mazgājamo mašīnu 50-200ml/ 10L ūdens.

8.40 cena ar PVN

Sārmains virtuves mazgāšanas līdzeklis Buzil G435 Bistro, 1l

Apraksts:

Sārmains virtuves mazgāšanas līdzeklis  – pH 13.
Ūdens un sārmu izturīgu virsmu, materiālu un grīdas segumu intensīvai kopšanai, nerūsējošā tērauda, stikla, flīžu, plastmasas un porcelāna virsmām. Piemērots virtuves plīts, virtuves ierīču, tvaika nosūcēju, pannu, katlu un trauku tīrīšanai.
Bez smaržvielām.
Lietošana un dozācija: tīrīšanai ar rokām 20-100ml/10L ūdens, tīrīšanai ar zemspiediena un augstspiediena iekārtām 1:5 līdz 1:10 ūdens, tīrīšanai ar putu pistoli 1:5 līdz 1:10 ūdens.

11.52 cena ar PVN

Ekoloģiskais attaukošanas, tīrīšanas līdzeklis Sanitec Green Power Ultra Degreaser, 750ml

Apraksts:

Ekoloģiskais attaukošanas, tīrīšanas līdzeklis10,5.
Gatavs lietošanai. Hipoalerģisks.
Universāls aromatizēts attaukotājs efektīvi novāc taukainus netīrumus, eļļu un piedegušas atliekas. Ideāli piemērots ēdināšanas uzņēmumiem, rūpniecībai, darbnīcām, birojiem, noliktavām, slimnīcām. Nelietot uz alumīnija, koka un caurspīdīgiem plastmasas materiāliem (polikarbonātiem, dušas kabīnēm u.c.).
Pirms lietošanas pārbaudiet virsmas izturību neredzamā zonā.
Produkta sastāva pamatā ir dabiskas izcelsmes virsmaktīvās vielas, kas nodrošina augstu rezultātu. Lietojot ekonomiski ļauj līdz minimumam samazināt ietekmi uz vidi. Atbilst H.A.C.C.P. (apstiprināts izmantošanai Pārtikas jomā).

5.53 cena ar PVN

Skalošanas līdzeklis konvekcijas krāsnīm Sanitec Brill Oven, 5l

Apraksts:

Skalošanas līdzeklis konvekcijas krāsnīm pH 2,1.
Augstas koncentrācijas. Pašattīrošu cepeškrāšņu un citu ar automātisku tīrīšanas sistēmu aprīkotu ēdiena pagatavošanas iekārtu skalošanas līdzeklis. Paātrina žūšanu, novēršot kaļķakmeni un ūdens nogulsnes, atstājot virsmas spīdīgas.
Piemērots jebkuras cietības ūdenim.
Dozācija: automatiskā dozācija, atbilstoši krāsns ražotāja iestatījumiem. Atbilst H.A.C.C.P. (apstiprināts izmantošanai Pārtikas jomā).

37.16 cena ar PVN

Mazgāšanas līdzeklis konvekcijas krāsnīm Sanitec Oven Power, 5l

Apraksts:

Mazgāšanas līdzeklis konvekcijas krāsnīm pH – 13,5.
Augstas koncentrācijas.
Pašattīrošu cepeškrāšņu un citu ar automātisku tīrīšanas sistēmu aprīkotu ēdiena pagatavošanas iekārtu tīrīšanas līdzeklis.
Sārmains attaukojošs mazgāšanas līdzeklis, kas efektīvi noņem piedegušus netīrumus, tai skaitā pārogļotus taukus.
Dozācija: automatiskā dozācija, atbilstoši krāsns ražotāja iestatījumiem. Atbilst H.A.C.C.P. (apstiprināts izmantošanai Pārtikas jomā).

46.17 cena ar PVN

Tīrīšanas līdzeklis krāsnīm, griliem Sanitec Fornonet, 750ml

Apraksts:

Tīrīšanas līdzeklis krāsnīm, griliem pH – 13,5.
Sārmains tīrīšanas līdzeklis, kas paredzēts tauku un piedegušas pārtikas atlieku noņemšanai.
Efektīvs pat zemā temperatūrā. Izmantošana: cepeškrāsnis, tvaika nosūcēji, grili, plītis, restes, iesmi, barbekjū, kamīnu stikls, kafijas automātu filtra turētāji u.c.
Nelietot uz alumīnija un vara virsmām. Izmantošanas veids: izsmidziniet neatšķaidītu produktu uz tīrāmām virsmām, ļaujiet dažas minūtes iedarboties, pēc tam noslaukiet ar sūkļa drānu un noskalojiet ar lielu ūdens daudzumu.
Lai iegūtu vēl labāku rezultātu, izmantojiet uz virsmām, kas joprojām ir siltas (50–60°C). Dozēšana: gatavs lietošanai. Atbilst H.A.C.C.P. (apstiprināts izmantošanai Pārtikas jomā).

8.55 cena ar PVN
Scroll To Top
Close
Close

Ienākt profilā

Reģistrēties

 • Pēc reģistrācijas sadaļā 'Mans profils' varēsiet norādīt adresi, uzņēmuma rekvizītus, kā arī mainīt paroli.
 • Parolei jāsatur vismaz 8 simboli
  Parolei jābūt vismaz 'Vidējs' stiprumam.
  Paroles drošums

  Jūsu grozs

  Close

  Grozs pagaidām ir tukšs.

  Apskatīt produktus